Commercial - Others

Jennifer Lopez for Harman/Kardon’s Maestrokitchen Ads

25. března 2012 v 12:33 | S@B*
Možná si pamatujete, když jsem vám na konci prosince ukazovala reklamu, kterou JLo natočila na propagaci značky Harman Kardon, která se zabývá tou nejluxusnější elektronikou.
Teď se potvrdila úžasná zpráva. Jennifer i nadále s touhle firmou spolupracuje a dokonce pracuje i na nové reklamě, což je úžasné. Bohužel zatím se neobjevily žádné bližší informace a ani datumy, ale mám tu pro vás dvě sneak peek fotografie :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jennifer Lopez’s second Brahma Beer/Carnival commercial!

5. února 2012 v 12:30 | S@B*
Dobré poledne, nedávno jsem vám psala Jennifer natočila novou reklamu pro Brahma Beer /Karneval, tedy přesněji reklamy to byli dvě. Já už vám tu první ukazovala (pro připomenutí zde). A včera v noci měla premiéru už i druhá reklama. Je opravdu skvělá. Hrozně jsem se u ní nasmála.. Jennifer je tak dokonalá ♥ Reklama je vlastně celá o tom jak se JLo připravuje na karneval- bere hodiny samby, a taky se učí portugalsky. Je to oprvadu fantastické :) Check it!
imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com
Gallery » Other Commercials & Ad Campaigns » Others » BRAHMA Beer - Stills (4x)

Jennifer in the first commercial for Brahama beer!

29. ledna 2012 v 15:33 | S@B*
Jak jsem vám nedávno psala a přidávala fotografie, Jennifer pracuje na nové reklamě, přesněji pro Brahma Beer a právě jako hvězda reklamy "Brahma's Carnival" se Jlo také zúčastní tohohle světoznámého karnevalu. Brahma je totiž oficiálním sponzorem karnevalu, který se bude kona už 19. února!
Jennifer se objevuje ve dvou reklamách pro Brahma a já už tu mám první, která měla premiéru právě včera. Reklama je opravdu úžasná a moc pěkně provedená, jen škoda, že je tam Jenn tak málo.

Harman Kardon Commercial

28. prosince 2011 v 15:00 | S@B*
Další měsíc, další JLo reklama. Tentokrát Jennifer propaguje nejnovější produkt, domácí kina BDS od značky Harman Kardon.

V reklamě, kterou režíroval Martin Campbell (Casino Royal, Green Lantern, Golden Eye), vidíme Jennifer ve staré zaprášené místnosti, která se pomalu začne proměňovat do nového, moderního "prostoru" hned potom co JLo zapne domácí kina.

Rozhodnutí o použití Jennifer ve své nové kampani byla snadná volba podle Jeff Willard, ředitelky marketingu společnosti Harman International "JLo je o kráse a zvuku, a my jsme o kráse a zvuk."

Reklama s Jennifer bude mít premiéru tento týden v Evropě a ve Spojených státech a Asii na začátku příštího roku.

Jennifer Lopez In New Boys & Girls Club SPA | Behind The Scenes

25. září 2011 v 12:20 | S@B*
Zde jsem vám ukazovala novou reklamu pro kampaň Boys & Girls Club SPA a teď se objevilo BTS video. Najdete tam rozhovory ze všemi učínkujícími (JLo mluví v čase 1:10), ale také scény přímo z natáčení.

Jennifer Lopez In New Boys & Girls Club SPA

24. září 2011 v 9:20 | S@B
Dobré ráno :) Omlouvám se za to, že jsem tu přes týden moc nebyla, ale vůbec nebyl čas a každý den jsem se domů vracela až hodně pozdě.. no každopádně tu pro vás mám super zprávu. Jennifer Lopez společně se svým kolegou Denzelem Washingtonenm natočili reklamu pro kampaň na podporu dětí z problematických rodin- BOYS & GIRLS CLUBS OF AMERICA PSA. Video je naprosto úžasné, hraje tam nádherná písnička od Beyonce I was Here, která k tomu dodá úžasnou atmosféru..

 
 

Reklama